Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GİZLİLİK BİLDİRİMİ
Müşteri odaklı müşteri hizmet politikamız ile müşterilerimiz bilgilerinin güvenliğini sağlamayı ASMETAL olarak temel kurallarımız çerçevesinde taahhüt etmekteyiz.

Bu temel kurallarımız arasında paylaşılan şirket bilgileri ve teklif dokümanları ile kişisel bilgilerin korunması ve kullanılmasını en üst seviyede önemseyen davranışlarımız yer almaktadır.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması.

Web sitemiz girilen bilgilerin güvenliği açısından “SSL” sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle bu bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülmez.
Elde ettiğimiz bilgiler , kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak müşterilerimizin talep ettiği ürün ve hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli tarafından ulaşılabilmektedir.

Bilgi kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler , size en uygun ürün ve hizmeti sunmamızı ve bu ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmaya temin etmeye yöneliktir. Sizin web sitemizi kullanarak veya e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve saklanmaktadır. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Yanlış yanıltıcı eksik bilgi vermeniz nedeniyle Uzinoks Paslanmaz markası bir zarara uğradığı taktirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafımıza aittir.
 
PASLANMAZ
SAC
PASLANMAZ
RULO
PASLANMAZ
BORU
PASLANMAZ
PROFİL
PASLANMAZ
ÇUBUK
PASLANMAZ
LAMA
PASLANMAZ
KÖŞEBENT
PASLANMAZ
FİTTİNGS
 

Counters