Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

Asmetal 12 Yılı Aşkın süredir siz değerli müşterilerimize, her geçen gün zenginleşen çeşit ve kaliteli stoklarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Kaliteden ödün vermeden diyoruz ki; HER İYİ HİZMET BİR REFERANS KAZANDIRIR.

KALİTE POLİTİKAMIZ
As Metal, ilkeleri doğrultusunda globalleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip edip, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak sektöründe lider firma olma amacındadır.

As Metal, müşterilerine en kaliteli malı verebilmek için imalatı başından sonuna kadar kontrol altında tutmaktadır. İmalatta kullanılacak malzemeler sertifikalı olarak alınır, imalat sırasında gerekli kontroller uzman personel tarafından düzenli olarak yapılır. Malzeme teslimi bütün kalite kontrol standartları onaylandıktan sonra yapılır. Zamanında teslimat As Metal için önemli ilkelerden biridir.

İmalatla ilgili her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek As Metalin müşteri odaklı çalışma ilkesinin bir göstergesidir. Belli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz "Müşteri İlişkileri Değerlendirme Anketi" ile müşteri memnuniyeti ölçümü ve değerlendirmesi yapılarak, ileriye dönük kalite planlamalarımızı gerçekleştiririz.

As Metal, hataları meydana gelmeden önce önlemek için gerekli çalışmalara önem vermektedir. Ayrıca As Metal için kaliteli üretim kadar personelinin sağlığı, güvenliği ve eğitimi de büyük önem taşımaktadır.Bunun için gerekli önlemleri almakta ve personeline belli aralıklarla eğitim vererek onları daha bilinçli ve güvenli çalışmalarını sağlamaktadır.
 
PASLANMAZ
SAC
PASLANMAZ
RULO
PASLANMAZ
BORU
PASLANMAZ
PROFİL
PASLANMAZ
ÇUBUK
PASLANMAZ
LAMA
PASLANMAZ
KÖŞEBENT
PASLANMAZ
FİTTİNGS
 

Counters